Foto's kopnummers Zomerkeuring/Fokdag 2015

Rubr. 1: Joey v.d. Viersprong (V. Bonaparte v.d. Viersprong, M. Blue Star v.d. Viersprong), fok./eig.: S.H. Lanting, Aalden. Joey werd uiteindelijk Veulenkampioen.

Rubr. 1: Jarno v.h. Zijlsterland (V. Grisjan v.d. Gathe, M. Zissi v.d. Johanneshoeve), fok./eig.: Comb. H. Lap & M. Lap-de Vletter, Munnikezijl. Jarno werd Reserve Veulenkampioen.

Rubr. 2: Iniesta v.d. Viersprong (V. Trotski v.d. Pastorije, M. Celice v.d. Viersprong), fok./eig.: J. Lanting, Aalden.

Rubr. 4: Hope v.d. Bosrand (V. Atent v. Wegdam, M. Dante v.d. Bosrand), eig.: A.H. Klaassens, Donderen. Hope werd mini jeugdkampioen.

Rubr. 6: Hester v.d. Polderstee (V. Xavier v.d. Pas, M. Bonne Aparte v. St. het Olland), fok./eig.: H. Vrieling, Onnen.

Rubr. 7: Hylanda v.d. Helling (V. Crisjan v.d. Gathe, M. Rylanda v.d. Helling), fok./eig.: Sj. Lap, Briltil.

Rubr. 8: Hadora v.d. Viersprong (V. Gerrol v.d. Romer, M. Sadora v.d. Veldhoeve), fok./eig.: J. Lanting, Aalden.

Rubr. 9: Highlight E. v. Wittenburg (V. Raoul v. St. Olyhof, M. Dorien E. v. Wittenburg), fok./eig.: T.T. Ensink, Nieuw Roden.

Rubr. 10: Happyness v.d. Veldhoeve (V. Ultimo v.d. Heuvelshof, M. Dayana v.d. Veldhoeve), fok./eig.: P. de Wit, Onnen. Happyness werd Jeugdkampioen Kleine maat.

Rubr. 11: Hind v.d. Bosrand (V. Vieno v.d. Bosrand, M. Cynthia v.d. Bosrand), eig.: Kind Klaassens, Donderen.

Rubr. 12: Gaby v.d. Viersprong (V. Bonaparte v.d. Viersprong, M. Blue Star v.d. Viersprong), fok./eig.: S.H. Lanting, Aalden.

Rubr, 13: Gonnie v.d. Bosrand (V. Collin v. Landskaande, M. Wanne v.d. Bosrand), fok./eig.: Comb. H. v.d. Velds/A.H. Klaassens, Donderen. Gonnie werd Jeugdkampioen Middenmaat.

Rubr. 14: Guusje v.d. Bosrand (V. Atent v. Wegdam, M. Ussie v.d. Bosrand), fok./eig.: H. v.d. Velds, Donderen.

Rubr. 15: Gadora v.d. Viersprong (V. Tornado v. St. v. Aschberg, M. Sadora v.d. Veldhoeve), fok./eig.: J. Lanting, Aalden. Gadora werd Jeugdkampioen grote maat en Algemeen Jeugdkampioen.

Rubr. 16: Gonneke E. v. Wittenburg (V. Raoul v. St. Olyhof, M. Vonneke L.H.), fok./eig.: T.T. Ensink, Nieuw Roden.

Rubr. 17: Gonda v. St. Oet Roon (V. Rex v.d. Renderklippen, M. Latrix Oet Roon), fok./eig.: E. Rozema, Roden.

Rubr. 18: Beste jeugdvoorbrenger 5 t/m 10 jaar, Thomas Lap, 9 jaar, met pony Zissie v.d. Johanneshoeve.

Rubr. 19: Beste Jeugdvoorbrenger 11 t/m 15 jaar, Justin Scheffer 14 jaar, met pony Fabienne v.d. Drift.

Rubr. 20: Fendi v. Berja (V. Subliem v.d. Colorstable, M. Walsa v. Berja), fok./eig.: B. Plender, Donkerbroek. Fendi werd aan het eind van de dag gekozen tot dagkampioen.

Rubr. 21: Foske v. 't Braambos (V. Atent v. Wegdam, M. Annika v. Argeliaan), fok./eig.: W. v. Wijk, Vledderveen.

Rubr. 22: Fabienne v.d. Drift (V. Vancouver v. Spoorzicht, M. Angelina v.d. Drift), fok./eig.: St. de Drift, Aalden.

Rubr. 23: Fiona v.d. Veldhoeve (V. Xavier v.d. Pas, M. Zafira v.d. Veldhoeve), fok./eig.: G.H. v. Wieren-de Wit, Haren.

Rubr. 25: Sandra v. St. Tangeveer (V. Hotze v.d. Raven, M. Mirthe v.d. Wijzend), fok./eig.: P. en W. Feiken, Alteveer. Sandra werd uitgeroepen tot Kampioen Kleine maat.

Rubr. 26: Celice v.d. Viersprong (V. Time-Out v.d. Viersprong, M. Felice v.d. Viersprong), fok./eig.: J. Lanting, Aalden. Celice werd Kampioen Middenmaat.

Rubr. 27: Elsemiek v.d. Drift (V. Tom v. Veldhuizen, M. Xonja v.d. Drift), fok.eig.: St. de Drift, Aalden. Elsemiek werd Kampioen grote maat.

De foto's zijn van de kopnummers (die een fokdagpremie ontvingen) en van alle kampioenen.